Menu Zamknij

Bonusy w STS: Najlepsze Oferty Promocyjne dla Polskich Graczy

Programy lojalnościowe są obecnie jednym z podstawowych narzędzi promocyjnych, stosowanych przez kasyna i firmy bukmacherskie online. Jeśli poszukujesz naprawdę atrakcyjnych ofert, zwróć uwagę na bonusy STS: są łatwe do uzyskania przez początkujących i doświadczonych graczy, obrót takimi bonusami odbywa się na prostych i zrozumiałych zasadach.

Podstawowe rodzaje bonusów, które są dostępne w STS 

Wybierając do obstawiania zakładów bukmachera STS uzyskasz dostęp do bonusów dwoch typów:

 • STS bonus bez depozytu;
 • Bonusy, których wielkość jest uwarunkowana kwotą wpłaconą na saldo.

Najczęściej gracze uzyskują tę drugą premię, gdyż pierwsza przysługuje wyłącznie podczas rejestracji konta (po jego zweryfikowaniu przez pracowników bukmachera).  

Bonusy STS można także uzyskać w ramach STS promocji tymczasowych. Najczęściej związane są z popularnymi wydarzeniami sportowymi, na przykład olimpiadą lub świętami, np. Halloween lub Nowym Rokiem. Tego typu bonusy nie zawsze mają postać pieniężną – można na przykład uzyskać w prezencie bilet na wydarzenie sportowe lub darmowy dostęp do przeglądu meczy sportów wirtualnych.

Oto jeszcze kilka popularnych dodatkowych bonusów, na które można liczyć po rejestracji u bukmachera STS:

 • 50 zł za zaproszenie przyjaciela. Ten bonus STS możesz wykorzystywać do obstawiania zakładów. Pamiętaj, że nie wystarczy po prostu wysłać zaproszenia do przyjaciela: powinien on to zaproszenie przyjąć, zarejestrować się na stronie STS, a także wpłacić na konto gracza przynajmniej 50 zł, a następnie dokonać obrotu 150 zł (kurs obrotu, wymagany przez bukmachera w tym przypadku wynosi 1,5).
 • Emocje rządzą. Jeszcze jeden ciekawy bonus, który mogą uzyskać wielbiciele piłki nożnej. Podczas rozgrywek eliminacyjnych, reprezentacyjnych, pucharowych lub ligowych możesz uzyskać prezent z puli nagród, sięgającej czasem nawet 50 tys. zł! Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy spełnić prosty warunek: znaleźć się wśród grona hazardzistów, którzy najlepiej wytypowali wybrane mecze z określonych rozgrywek.
 • Cashback. Nawet 50 zł tygodniowo. Jest to oferta przysługująca stałym graczom, którzy za każdym razem, kiedy otrzymują informacje od bukmachera o prowadzeniu tej promocji, powinni zapisać się na listę osób chętnych do uzyskania nagrody. Nagrody są przyznawane w dwóch pulach. Pierwsza z nich jest przyznawana od poniedziałku do czwartku, druga – od piątku do niedzieli. Żeby otrzymać bonus typu cashback gracz powinien obstawić zakład na wydarzenia sportowe (zakłady live lub zakłady przedmeczowe): w okresie od poniedziałku do czwartku może liczyć na zwrot 20% kwoty obstawionych zakładów (maksymalnie 30 zł), a od piątku do niedzieli – maksymalnie 20 zł. Zatem w ciągu tygodnia hazardzista może zwrócić nawet 50 zł obstawionych zakładów w postaci bonusu.

Szczegółowe informacje o bonusach STS

Jak można dowiedzieć się z informacji podawanych na stronie STS na bonus może liczyć każdy obstawiający zakłady u tego bukmachera. Takie bonusy są przyznawane z różnych okazji, można je podzielić pod tym względem na kilka grup.

Bonus na start STS. Jego maksymalna wielkość może wynosić aż 1504 zł, a jest on uwarunkowany tym, jaką początkową kwotę gracz wpłaca na swoje konto:

 • 1200 zł – maksymalna premia za wpłatę depozytu na kwotę 1200 zł lub więcej (tzw. 100% bonus od wpłaty);
 • 25 zł – freebet;
 • 20 zł – bonus na obstawianie zakładów w sportach wirtualnych;
 • 20 zł – bonus na obstawianie zakładów na BetGames;
 • 239 zł – zakłady bez ryzyka.

Żeby bonus startowy STS osiągnął maksymalną kwotę, należy obstawić swój pierwszy zakład korzystając z wpłaconego wcześniej depozytu.

Nagrody dla stałych graczy. Bonusy u legalnych bukmacherów przysługują nie tylko osobom, które dopiero przeszły proces rejestracji, ale i tym, którzy obstawiają zakłady systematycznie: część z nich jest dostępna podczas obstawiania zakładów na określone przez bukmachera wydarzenia, a część jest przyznawana personalnie dla danego racza i może być wykorzystana do obstawiania zakładów na dowolne wydarzenia. Takie nagrody są dostępne po wpłacie drugiego depozytu i kolejnych wpłat. Podwyższone kursy są jeszcze jedną ciekawą ofertą dostępną u STS wyłącznie dla stałych graczy. Ta opcja jest dostępna wyłącznie dla graczy obstawiających zakłady na wybrane wydarzenia sportowe i pozwala na szybkie pomnożenie kwoty na saldzie, nawet w tym przypadku, jeśli początkowo nie została wpłacona bardzo wysoka kwota. W niektórych przypadkach kurs obstawiania zakładów w STS może sięgać nawet 5.00, co jest jedną z najlepszych ofert w kraju. 

Bonusy dla graczy VIP. Na bonusy w STS mogą także liczyć gracze Strefy VIP, czyli najbardziej lojalni i aktywni hazardziści. Do tej strefy można się dostać zakładając konto depozytowe na stronie bukmachera, potwierdzając swoją tożsamość i przyjmując zaproszenie do udziału w tym naprawdę elitarnym gronie. Uczestnicy Strefy VIP STS mogą liczyć nie tylko na bonusy pieniężne, ale także dodatkowe nagrody rzeczowe oraz wejściówki na wydarzenia sportowe online i offline. Atutem statusu VIP jest możliwość korzystania z usług indywidualnego konsultanta oraz szybkie przechodzenie procesu autoryzacji. Graczom VIP przysługują także wyższe limity wpłat i wypłat bonusu STS, co czyni proces obstawiania zakładów jeszcze bardziej porywającym, niezależnie od tego, czy odbywa się to w wersji desktopowej, czy też w aplikacji mobilnej

Jak działa bonus STS?

Zasady działania bonusów STS zależą od ich typu.

 • Bonus powitalny STS. Zostaje przyznawany graczom po poprawnym przejściu procesu rejestracji i weryfikacji.
 • Bonus od depozytu. W STS może wynosić nawet 100% od kwoty pieniędzy wpłaconych na konto. Przysługuje nowym graczom.
 • Freebet. Jest to jeszcze jeden rodzaj bonusu startowego STS. Żeby aktywizować taki bonus, należy wpisać kod bonusowy STS, kwota freebetu STS wynosiła w momencie pisania tego artykułu 25 zł.
 • Bonus bez ryzyka, czyli STS cashback. Ten rodzaj bonusu, bardzo lubiany przez hazardzistów, jest czasem nazywany zakładem ubezpieczonym. Istota bonusu jest bardzo prosta: jeśli obstawiasz zakład u bukmachera w nieudany sposób, przysługuje Ci gwarantowany zwrot wydanych 239 zł.
 • Bonusy dla stałych graczy. Przysługują typerom, którzy podczas rejestracji podali swój adres e-mail i zgodzili się na przesyłanie do nich wiadomości od legalnego bukmachera STS. Ten rodzaj nagród jest niedostępny dla graczy, którzy korzystają ze standardowej oferty STS.

Jak korzystać z bonusu STS?

Chcesz otrzymać bonus w STS? Jeśli tak, obowiązkowo powinieneś spełnić wymagania określone przez bukmachera. Pierwszym i podstawowym z nich jest oczywiście rejestracja i weryfikacja konta. Nie mniej ważnym warunkiem jest także zasilenie konta minimalna kwotą, podaną przez bukmachera.

Po naliczeniu środków bonusowych na Twoje konto bonusowe, powinieneś spełnić jeszcze jeden warunek bukmachera, a mianowicie obrót bonusem (postawienie określonej ilości zakładów). Ten wymóg dotyczy zarówno bonusów przyznawanych nowym graczom, jak i tym obstawiającym zakłady bukmacherskie STS systematycznie. Wszędzie, gdzie bukmacher stawia wymóg obrotu bonusem, takiego obrotu należy dokonać trzykrotnie. Dobrą wiadomością jest to, że u legalnego polskiego bukmachera STS ogólnie nie ma wymogu obrotu zakładu bez ryzyka. 

Kolejna dobra wiadomość – brak konieczności podawania kodów przez użytkowników, którzy chcą skorzystać z tymczasowych ofert promocyjnych STS. Z kolei, jeśli dopiero zarejestrowałeś się na stronie i chcesz aktywować bonus powitalny STS, powinieneś podać kod bonusu STS (uzyskasz go zarówno na stronie STS, od przyjaciół zarejestrowanych już w STS lub na partnerskich stronach internetowych bukmachera STS). 

Gdzie wpisać kod STS? Jeśli posiadasz kod promocyjny, należy go wpisać podczas rejestracji u bukmachera – pojawi się specjalne pole, którego nie da się nie zauważyć. Nie zapomnij o tym, gdyż ponownie okienko do wpisania kodu składającego się z 6 znaków już się nie pojawi i będzie to skutkowało utratą możliwości uzyskania nawet 1500 zł ekstra. 

Zasady i warunki bonusu STS

Wszystkie warunki i zasady bonusów STS są dokładnie określone na stronie bukmachera: firma ta dba o swoją reputację, gdyż jest jedną z niewielu w Polsce, posiadających licencję Ministerstwa Finansów. 

Jeśli jesteś wśród grona tych, którzy przychodzą na stronę STS z myślą “chcę otrzymać bonus powitalny”, powinieneś przede wszystkim przejść proces rejestracji. Zaletą jest to, że sam proces rejestracji przebiega bardzo szybko i swoją pierwszą nagrodę – freebet otrzymujesz tuż po założeniu konta tymczasowego (czyli tego, które nie przeszło jeszcze procesu weryfikacji). Nie musisz podawać także danych dotyczących Twojego konta – będzie to potrzebne dopiero wtedy, gdy spełnisz warunki obrotu bonusem i zdecydujesz się na wypłatę nagrody.

Są także bonusy STS, które możesz uzyskać po wpłaceniu pieniędzy na swoje saldo depozytowe. Minimalny depozyt u bukmachera wynosi 1 zł, jednak najczęściej gracze wpłacają od 50 do 300 zł. Wpłata właśnie takiej kwoty jest całkiem zrozumiała – umożliwia uzyskanie maksymalnie wysokiej nagrody na konto bonusowe.

Jak wypłacić środki bonusowe STS?

Jak można wnioskować na podstawie podanych powyżej informacji, bukmacher STS ma bardzo atrakcyjne bonusy. Finanse uzyskiwane w postaci nagród możesz wykorzystywać do obstawiania różnych zakładów, zarówno na wydarzenia sportowe i sporty wirtualne, jak i gry hazardowe. A co, jeśli wygrasz? Czy będziesz miał możliwość wypłaty bonusu STS, w tym bonusu na start bukmachera STS? Oczywiście, ale pod warunkiem, że spełnisz wymagania obrotu bonusem.

Jak wypłacić STS bonus? Zasady obrotu bonusem STS są bardzo proste, cieszy także to, że bukmacher nie ustawił żadnych limitów czasowych na obrót bonusem. Najbardziej atrakcyjną ofertą dla graczy jest niewątpliwie STS zakład bez ryzyka: firma gwarantuje, że zwróci 239 zł w przypadku przegranej i nie wymaga na tę kwotę obrotu bonusem. Z kolei dla wszystkich innych nagród istnieje obowiązek przynajmniej trzykrotnego obrotu bonusem z minimalnym kursem wynoszącym 1,91. Ta zasada dotyczy takich oto bonusów STS:

 • Bonus za depozyt (maksymalna wielkość prezentu – 1200 zł);
 • Bonus na obstawianie zakładów w sportach wirtualnych;
 • Bonus na obstawianie zakładów w grach hazardowych;
 • Freebet dla nowych graczy (STS bonus bez depozytu).  

Jak wypłacić bonus STS innego typu? Również należy dokonać obrotu zgodnie z wymogami bukmachera STS. Na przykład bonus 50 zł za zaproszenie przyjaciela będzie dostępny do wypłaty w przypadku dokonania trzykrotnego obrotu, a minimalny kurs w tym przypadku powinien wynosić 1,91. 

Po spełnieniu wymogu obrotu bonusem, wygrane pieniądze zostaną przekazane z salda bonusowego na konto główne. Wypłatę zrealizujesz po zalogowaniu się na stronie bukmachera i przesłaniu skanu dowodu osobistego oraz numeru konta, na które będziesz chciał dokonać wypłaty. Kolejne pytanie: STS jak wypłacić pieniądze? Opcje wypłaty wygranych są różne: część z nich umożliwia realizację natychmiastowego przelewu, są także opcje, które wiążą się z oczekiwaniem na przelew nagrody od 1 do 3 dni roboczych.

Bonus STS – to atrakcyjna i opłacalna oferta, do korzystania z której zachęcamy zarówno doświadczonych, jak i początkujących graczy. Pierwszym pomoże przetestować nowe gry lub udoskonalić już opracowane strategie obstawiania zakładów bukmacherskich, dla drugich stanie się szansą, bez wydatkowania własnych pieniędzy, na zapoznanie się z ofertą bukmachera i wybranie spośród setek dostępnych najbardziej ciekawego rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.