Menu Zamknij

STS kod promocyjny i bonusy – gdzie znaleźć

Bukmacher STS jest obecnie najczęściej wybieranym portalem hazardowym na polskim rynku. Ze względu na proste reguły korzystania i zagrania na serwisie, bogatą paletę zakładów sportowy, hojne bonusy i szybkie metody płatności legalny bukmacher cieszy się sporym zainteresowaniem typerów. 

Warto wspomnieć, że operator posiada licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie typów wzajemnych. Najmocniejszą stroną platformy jest oferta bonusowa. STS kod promocyjny to rewelacyjna opcja, która umożliwia uzyskania ekscytujących nagród bez konieczności dokonania depozytu. 

Ponadto do dyspozycji użytkowników portalu jest wiele innych porywających bonusów. W dalszej części artykuły sprawdzimy, co ma do zaoferowania bukmacher. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą recenzją, aby samodzielnie przekonać się, że ten bukmacher jest godny zaufania. 

Jakie bonusy oferuje STS

STS bonusy to szereg rewelacyjnych nagród zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla stałych graczy. W pakiecie bonusowym operatora można natrafić poniższe profity:

 • bonus powitalny; 
 • kody promocyjne;
 • freebety; 
 • bonusy na zakłady bez ryzyka;
 • nagroda od wpłaty depozytu;
 • program lojalnościowy.

Bonus powitalny

Bonus STS na start składa się z kilku elementów: premie od depozytu, bonus na zakłady bez ryzyka, freebety. Łącznie klienci bukmachera mogą uzyskać nagrody na kwotę 1504 PLN. STS bonus powitalny gwarantuje nagrody za rejestrację czy dokonanie depozytu. 

STS

Nagroda od depozytu

STS oferta bonusu od depozytu przewiduje nagrodę w wysokości 100% do 1200 PLN. Jest to standardowa oferta, do otrzymania której wystarczy doładować rachunek gracza na dowolną sumę. 

Bonus bez ryzyka

STS zakład bez ryzyka oferuje możliwość uzyskania 234 PLN. Wysokość zakładu bez ryzyka na gry wynosi 20 PLN.

Freebet

Na dokonanie bezpłatnego zakładu otrzymamy STS bonus bez depozytu w wysokości 30 PLN. Na typy na sporty wirtualne możemy uzyskać 20 PLN. 

Kody promocyjne

Na stronach partnerów operatora można znaleźć kody promocyjne do aktywacji rozmaitych bonusów na start. Kod promocyjny STS należy podawać w trakcie rejestracji lub dokonania depozytu. Aktualne kody promocyjne można także sprawdzić na stronie operatora w sekcji Promocje. Warto pamiętać, że z kodu bonusowego można skorzystać tylko jeden raz. 

Nagroda za zaproszenie znajomego

Wśród STS promocje najdziemy również nagrodę za zapomożenie znajomego. Za zaproszenie kolegi gracz może uzyskać 50 PLN. Każdy użytkownik portalu może zaprosić maksymalnie 6 znajomych. 

Inne promocje na stronie operatora

Powyższe bonusy to tylko część szerokiej oferty bonusowej operatora. W ofercie platformy znajdziemy wiele innych ciekawych promocji. Lista bonusów jest często aktualizowana. Możemy również uzyskać STS cashback, premia od pierwszego zakładu, nagrody dla VIP klientów, opcję cash out. Wszystkie aktualne propozycje sprawdzimy na głównej stronie operatora w sekcji Promocje. 

Warunki uzyskania bonusów i kodów promocyjnych od STS

Warunki uzyskania nagród są bardzo proste. Co należy zrobić, aby otrzymać kod bonusy STS i inne hojne profity:

 1. Założyć konto na stronie operatora.
 2. Dokonać wpłaty depozytu.
 3. Poczekać na aktywację nagrody.
 4. Wykorzystać nagrodę na dowolne gry, zakłady sportowe lub zakłady na żywo.

Warto pamiętać, aby wpisać kod promocyjny w odpowiednim polu w trakcie rejestracji na portalu lub dokonania depozytu. STS kod bonusowy aktywuje profity dla graczy na zasadach automatycznych. 

Jeśli chodzi o to, gdzie można uzyskać kod rejestracyjny od bukmachera, to warto podkreślić, że jest bardzo proste. Kod STS można natrafić na stronie internetowej operatora lub na portalach partnerskich. Co więcej, lojalni klienci mogą otrzymywać od bukmachera prezenty w postaci indywidualnych kodów promocyjnych. W tym celu warto regularnie dokonywać zakładów bukmacherskich na portalu i podnosić swój status gracza na platformie. 

STS zakłady bukmacherskie to nie jedyny sposób na otrzymanie kodów dla aktywnych graczy. Warto także zasubskrybować newslettera, aby być na bieżąco z aktualnymi turniejami i promocjami. 

Jak działa kod promocyjny 

Działanie kodu promocyjnego STS nie jest skomplikowane. Warto pamiętać kilka ważnych kwestii:

 1. Kod promocyjny może być użyty tylko jeden raz.
 2. Kod może mieć ograniczenia czasowe.
 3. Kody działają zarówno w wersji stacjonarnej, jak i w aplikacji mobilnej
 4. Kody nie można łączyć ze sobą.
 5. Nagrody z kodów podlegają warunkom obrotu.

Nie ma dokładnych zasad, kto może, a komu nie wolno oferować kody bonusowe. Ale należy wiedzieć, że wszystkie kody bonusowe pochodzą od bukmachera. Jeśli mamy wątpliwości, zawsze możemy kontaktować się z biurem obsługi klienta i wyjaśnić dowolnej kwestie bez żadnych ograniczeń. Fachowe wsparcie operatora udziela konsultacji o dowolnej porze. 

Poprawne zapianie kodu

Warto pamiętać, aby wprowadzać STS kody promocyjne bez zmian. Nie chodzi tu tylko o popełnienie literówki. Liczy się także sposób zapisu kodu przez graczy. Jeśli wszystkie znaki i cyfry są pisane małymi literami, to tak musi pozostać. Jeżeli między znakami nie ma spacji, to nie warto wpisywać jej na siłę. Najlepszym rozwiązaniem stanie się skopiowanie kodu dokładnie w takiej formie, jak został on podany i mieć problemy z głowy.

Jak sprawdzić, czy uzyskany kod bonusowy jest aktualny

Niestety, zanim nie wypróbujemy kodu samodzielnie, nie ma opcji sprawdzenia jego aktualności. Jeśli mamy problem z aktywacją kodu, warto skontaktować się z suportem operatora. Dział wsparcie jest czynny całodobowo. Możemy nawiązać kontakt z konsultantami serwisu drogą mailową lub przez czat live. Niektóre bonusy są uruchamiane i naliczane na konto gracza w ciągu kilku dni. Więc czasami wystarczy po prostu poczekać na aktywacje benefitów.

Jak korzystać z kodu promocyjnego 

STS kod promocyjny 2022 może być wykorzystany na dwa sposoby: podczas rejestracji konta i podczas wpłaty depozytu. Porównamy te dwie formy aktywacji kodu bonusowego.

Aktywacja kodu podczas rejestracji Aktywacja kodu podczas dokonania wpłaty
Jak aktywować? Podać kod promocyjny w trakcie założenia konta Wpisać STS kod promocyjny w trakcie dokonania depozytu
Jakie nagrody możemy uzyskać?
 • dodatkowe pieniędzy;
 • darmowe zakręcenia;
 • bonusy bez depozytu;
 • podwyższone kursy.
 • pomnożenie depozytu;
 • freebety;
 • cashback.
Kiedy aktywuje się nagroda? Po dokonaniu weryfikacji konta Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie gracza

Warto pamiętać, aby wpisać kod w odpowiednim polu i użyć przycisku aktywacyjnego. Należy pamiętać, że kody bonusowe są darmowe. Więc jeśli któraś ze stron internetowych oferuje graczom kody za pieniądze, najprawdopodobniej jest to oszustwo. 

Typerzy, obstawiające kupony STS, już przekonały się w przyzwoitości operatora, co jest również odzwierciedlone w opiniach prawdziwych klientów serwisu. Legalny bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów i gwarantuje graczom całkowite bezpieczeństwo na portalu. STS wygrane kupony można obstawiać bez żadnych obaw.

Jak wypłacić pieniędzy uzyskane z bonusów

Warto wiedzieć, że pieniędzy uzyskane z bonusów podlegają warunkom obrotu. Ponadto wypłaty jakichkolwiek kosztów z rachunku wirtualnego gracza jest możliwa tylko po dokonaniu weryfikacji tożsamości gracza.

Bukmacher ma do zaoferowania kilka wygodnych sposobów na wypłatę pieniędzy z konta:

 • prelewy bankowe;
 • karty płatnicze;
 • portfele elektroniczne.

Wśród dostępnych sposobów na wypłatę depozytu znajdziemy: Skrill, PayPal, Neteller, BLIK, Dotpay, PayU. Portfele elektroniczne są dobrą opcją dla graczy z zagranicy. Czas realizacji transakcji zależy od sposobu płatności. Najszybszą metodą jest płatności dokonana za pomocą e-portfeli. Na przelew zrealizowany za pośrednictwem konta bankowego poczekamy do kilku dni roboczych. Co ważne, bukmacher nie pobiera od klientów żadnych prowizji od wypłaty kosztów z rachunku wirtualnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.